Під час заходу активним у районі представникам старшого покоління вручили грамоти та подарунки за плідну громадську діяльність. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса їх привітала депутатка Харківської міської ради, голова районної адміністрації Ольга Вельможна.
«Щиро дякую вам за високу громадянську свідомість і важливий внесок у розбудову рідного міста й держави. Ми спираємося на ваш мудрий, неоціненний досвід, на вашу рішучу волю, непохитний позитивний дух. Приймаючи всі виклики сучасності, ми разом робимо Харків успішним європейським містом», - зазначила Ольга Вельможна.
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-3935-4563-b739-646439343534/10_4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-3662-4363-b532-616531623865/13_3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6262-3963-4430-a465-346339623935/2_2_1.jpg)
Успішний Харків - небайдуже місто!