НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У дитячій академії «Металіста» будуть кращі футбольні поля в Україні

У Харкові на території дитячо-юнацької футбольної академії «Металіст» (ДЮФА) облаштують кращі в Україні поля європейського класу. Про це 19 червня заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов під час відвідування стадіону «Металіст».

За його словами, відновлення ДЮФА, як і розвиток дитячо-юнацького футболу - серед пріоритетів міської влади.

«Харків'яни не повинні їхати. Потрібно створити комфортні умови для тренувань дітей, щоб вони росли, ставали професіоналами і грали за ФК «Металіст». Таке завдання стоїть перед менеджментом, і таке завдання ми з Олександром Ярославським поставили перед собою», - зазначив Ігор Терехов.

Він нагадав, що ще у 2020 році місто уклало інвестиційний договір з бізнесменом Олександром Ярославським щодо відновлення і утримання футбольних полів.

Відновлення 14 полів ДЮФА орієнтовно буде коштувати більше 50 млн грн. Вони підуть на заміну покриття, установку нових камер відеоспостереження і додаткове обладнання. До листопада всі роботи на полях обіцяють завершити.

Крім того, Ігор Терехов повідомив, що зараз вирішуються майнові питання передачі місту будівлі футбольної академії «Металіст», яку у 2016 році разом з іншими об'єктами ФК «Металіст» було конфісковано, але не оформлено, як було потрібно, на держпідприємство «Харків Арена». Тому всі ці об'єкти не мали власника. Зараз це питання вирішується на рівні уряду.

«Чекаємо розпорядження Кабінету міністрів про те, щоб ця державна власність перейшла в управління територіальної громади міста Харкова. І тоді ми в повному обсязі матимемо цілісний майновий комплекс - стадіон, академія і база. Що стосується термінів, то, повірте, ми йдемо найкоротшим шляхом», - сказав керівник міста.