НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Київському районі відремонтували поліклініку

У міській поліклініці №10 (Київський район) капітально відремонтували перший поверх. У холі медустанови встановили сучасне обладнання - два електронні табло з графіками прийому лікарів та термінал для самостійного запису, щоб люди не стояли в чергах. Також за допомогою нового терміналу можна вибрати та замовити за оптимальною ціною ліки, представлені у міській аптечній мережі.

Крім того, цього року на першому поверсі поліклініки планують відкрити пункт вакцинації, доступний для людей з обмеженими можливостями.

Після ремонту поліклініку відвідав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він ознайомився з роботою нової реєстратури, оглянув другий поверх медустанови, де ведуть прийом сімейні лікарі та проводиться вакцинація, поспілкувався з пацієнтами та медичним персоналом.

Мер також оглянув приміщення на вул. Героїв Праці, 2/48, де після проведення капремонту планують відкрити лікарську амбулаторію – філію 10-ї поліклініки.

Медустанова розміщуватиметься на першому поверсі житлового будинку.
Серед запланованих робіт – встановлення нових вікон, часткова заміна систем опалення, водопостачання та водовідведення. В амбулаторію необхідно провести інтернет, підключити охоронну та протипожежну сигналізації. Буде враховано і всі вимоги, необхідні для забезпечення доступності приміщення для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Довідка. Міська поліклініка №10 була відкрита у 1996 році для надання медичної допомоги мешканцям Північної Салтівки, 522-го мікрорайону та МЖК «Інтернаціоналіст». У 1998 році поліклініці надали статус клінічного лікувально-профілактичного закладу. Сьогодні це багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний заклад, у якому ведеться прийом за 33 спеціальностями.
Новини з районів Харкова