«Дорого обійшлася перемога, яку фронтовики крок за кроком відвойовували у безжального ворога. Вони, справжні герої, віддавали найвищу ціну - своє життя. Пам'ять про подвиг захисників рідного краю завжди буде жити в наших серцях.
Для кожної людини рідний дім, зігрітий теплим родинним затишком, - кращий і найрідніший. Знаю, що своєю невпинною роботою ви зробите свої села, свою громаду ще кращими, ще затишнішими, ще прекраснішими», - зазначила Тетяна Біловол.
![](https://static.tildacdn.com/tild3931-6165-4836-b363-313235663264/650x480-toheight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3231-6231-4239-b939-626463396133/650x480-toheight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3935-3438-4233-b363-643438323861/650x480-toheight-100.jpg)