Від імені депутатського корпусу обласної ради ветеранську спільноту привітала депутатка від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Столяренко. Вона висловила надію, що перенесені жахи минулого не повторяться, та побажала усім мирного неба над головою.
«Разом з колегами-депутатами та колективом Адміністрації Московського району ми завжди допомагаємо, підтримуємо ветеранські організації. Московське районне відділення Харківської міської спілки ветеранів Афганістану давно очолює Микола Овчаренко. Я дуже вдячна йому за активну життєву позицію та громадську діяльність. Він активно допомагає родинам воїнів-афганців. Окрім того, саме він був ініціатором створення музею-діорами, який наразі є одним з найкращих в Україні. Його відвідали майже мільйон людей», - розповіла Тетяна Столяренко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3535-3037-4536-a232-643731333037/273854418_3075407179.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6231-6235-4266-b632-623366376162/274017989_3075381316.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6137-3031-4837-a234-346264633531/274065766_3075381462.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3731-6133-4363-b036-383861623131/274361476_4980743035.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6664-6234-4531-b233-353562383038/274468163_3075381432.jpg)
Довідка. Музей-діорама воїнів-інтернаціоналістів Харкова розташований на вулиці Юр’ївській, 7. Тут же розміщена районна організація Харківської міської спілки ветеранів Афганістану. Завдяки синтезу технічних і художніх засобів вигнуті картини створюють ефект присутності глядача. 15 травня 2015 року на території музею відкрито залу, присвячену бійцям АТО.
Засновник музею Микола Овчаренко – учасник бойових дій в Афганістані. За 10 днів до звільнення в запас він підірвався на міні. Наразі він майстер спорту з плавання, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів. Учасник Паралімпійських ігор у Ногано з лижних гонок та біатлону, бронзовий призер Паралімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті.