«Ви робите те, що не під силу зробити багатьом, навіть офіційній медицині. Працювати з такими дітьми дуже важко, але, завдяки вашій відданості улюбленій справі, центр показує неймовірні результати - діти вчаться говорити, співати, танцювати, готувати їжу, прати, робити покупки, тобто готуються до самостійного життя. Такі центри, таких фахівців треба підтримувати всіма силами», - підкреслив Ігор Терехов, звертаючись до співробітників реабілітаційного центру.
За підсумками зустрічі заплановано роботи з благоустрою території установи, оновлення матеріально-технічної бази, ремонт інженерних комунікацій.
![](https://static.tildacdn.com/tild3235-3430-4433-a231-616236396438/62e64a4dc3cda89a2380.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-3933-4836-a432-363637613864/302817cfc7b37dbb2965.jpg)
Довідка. Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» - комунальний заклад, єдиний у Харкові, який опікується дітьми та підлітками з важкою розумовою відсталістю і займається комплексною психологічною, педагогічною, соціальною, трудовою реабілітацією осіб з інвалідністю.
Центр був створений у 1998 році як громадська організація, але потім за підтримки міської влади став комунальним підприємством. Зараз у ньому функціонують п'ять груп для дітей, працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог та інші фахівці.