НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У центрі реабілітації «Промінь» впорядкують територію і відремонтують приміщення

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов відвідав міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь». Він поспілкувався з батьками вихованців центру, а також фахівцями, які працюють з дітьми.

«Ви робите те, що не під силу зробити багатьом, навіть офіційній медицині. Працювати з такими дітьми дуже важко, але, завдяки вашій відданості улюбленій справі, центр показує неймовірні результати - діти вчаться говорити, співати, танцювати, готувати їжу, прати, робити покупки, тобто готуються до самостійного життя. Такі центри, таких фахівців треба підтримувати всіма силами», - підкреслив Ігор Терехов, звертаючись до співробітників реабілітаційного центру.

За підсумками зустрічі заплановано роботи з благоустрою території установи, оновлення матеріально-технічної бази, ремонт інженерних комунікацій.
Довідка. Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» - комунальний заклад, єдиний у Харкові, який опікується дітьми та підлітками з важкою розумовою відсталістю і займається комплексною психологічною, педагогічною, соціальною, трудовою реабілітацією осіб з інвалідністю.

Центр був створений у 1998 році як громадська організація, але потім за підтримки міської влади став комунальним підприємством. Зараз у ньому функціонують п'ять груп для дітей, працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог та інші фахівці.