НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віталій Панов: Ми постійно підтримуємо дітей, які займаються спортом

Вихованці футзальної команди Вовчанської дитячо-юнацької спортивної школи готуються до Кубку України. Його розіграш відбудеться наприкінці жовтня у Сумській області.Допомагає у підготовці 9-річних футзалістів кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віталій Панов.

«Ми постійно підтримуємо дітей, які займаються спортом. Важливо забирати дітей з вулиць і залучати до здорового способу життя. Ми не тільки створюємо гідні умови для тренувань, але й допомагаємо відвідувати різноманітні турніри. Адже кожна гра для юних спортсменів – це цікаве випробування, прагнення до перемоги», - зауважив чинний депутат Харківської обласної ради Віталій Панов.

Тренер-викладач дитячої футзальної команди Вовчанської ДЮСШ Віталій Стародубець зауважив, що його вихованці вже мають досвід виступів на доволі серйозних змаганнях. Діти були переможцями і призерами відкритої першості Харкова з міні-футболу у своїй віковій групі. Тому тренер впевнений, що на майбутньому всеукраїнському турнірі його підопічні продемонструють високий результат.


«Завжди ставимо перед собою високі завдання. Цього разу будемо змагатися з кращими командами України, а тому ретельно готуємося до турніру. Протягом багатьох років всебічну допомогу та підтримку нашій команді надає депутат Харківської обласної ради Віталій Панов. Завдяки його зусиллям юні спортсмени продовжують впевнено торувати шлях до нових перемог», - розповів Валерій Стародубець.

Успішна Харківщина - спортивний та здоровий регіон!