НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Обережно! Фейкова інформація!

У соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про нібито організацію «Блоком Кернеса – Успішний Харків» безкоштовного відвідування атракціонів у харківському парку імені Горького. Інформація розміщена на сторінці користувача Наталья Горпинченко, яка нібито є представником компанії з організації пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

Звертаємо вашу увагу: інформація, яку оприлюднено на сторінці «Наталья Горпинченко», не відповідає дійсності!
Все менше залишається часу до дня голосування на місцевих виборах 2020 року. Опоненти – політичні карлики – намагаються створити негативний імідж нашої політичної сили. «Блок Кернеса – Успішний Харків» проводить низку різноманітних  заходів у кожному районі Харкова та області. Ми з великою радістю будемо бачити на них всіх небайдужих до свого майбутнього, майбутнього нашого регіону та країни.

Поява таких фейкових новин свідчить не лише про високу довіру мешканців Харкова та області до нашої політичної сили, але й про неспроможність опонентів вести боротьбу чесно та прозоро.

До речі, ми зателефонували за номером, який вказано в об’яві про безкоштовне відвідування атракціонів у парку імені Горького, – він виявився фейковим.