НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов привіз до Харкова Благодатний вогонь

Лампаду з часткою Благодатного вогню доставили до Харкова з Єрусалиму сьогодні ввечері, 1 травня, напередодні свята Світлого Воскресіння Христового.

У Міжнародному аеропорту «Харків» Благодатний вогонь зустрів секретар міськради Ігор Терехов, представники духовенства та віруючі міста.

Всі охочі змогли запалити свої лампадки від Благодатного вогню, а потім з аеропорту його повезли в Храм Священномученика Олександра, архієпископа Харківського. Після запалювання Благодатного вогню в церквах Харкова почнуться нічні великодні богослужіння.

«Вогонь - символ дива, якого ми завжди чекаємо, і в яке віримо, - сказав, спілкуючись з жителями міста, його керівник Ігор Терехов. - За будь-яким дивом стоїть віра - безкорислива, щира і глибока. Віра в людину, в його благі наміри. Цей вогонь - символ нашої незгасимої віри в наші можливості і нашу любов. Христос Воскрес! Нехай радість панує у ваших серцях, спокій і мир в душах, благополуччя і процвітання - в будинках. Вітаю всіх з цим великим світлим святом!»

Благодатний вогонь щорічно виноситься з Гробу Господнього після особливого богослужіння у Велику суботу напередодні святкування Пасхи за юліанським календарем в храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі.

Винесення пасхального вогню символізує вихід з Гробу «Світу Істинного» - воскреслого Ісуса Христа.