НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Наші медики – це герої, які щоденно борються з викликами пандемії коронавірусу, захищаючи людські життя. Тетяна Столяренко

Депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Столяренко відвідала з робочим візитом Харківську міську поліклініку № 11. Вона поспілкувалася з головним лікарем медзакладу Оленою Шаповаловою про проблеми, які на сьогодні існують у роботі поліклініки.

За словами Тетяни Столяренко, у медустанові за останні роки відремонтували частину кабінетів, закупили необхідне медичне обладнання, але разом з тим проблем ще надзвичайно багато. Зокрема, потребує капітального ремонту фізіотерапевтичне відділення, необхідно придбати мамограф.


«В умовах пандемії наші медики – це герої , які щоденно борються з викликами хвороби, захищаючи людські життя. Ми багато чуємо з екранів телевізорів, що треба відновлювати медичні заклади, створювати кращі умови для праці лікарів та надавати якісні медичні послуги громадянам. Але коли потрапляєш до лікарні, на жаль, розумієш, що ці заклики поки далекі від реальності. Бо той же народний депутат, який обирався до Верховної ради від Московського району, жодного разу за свою каденцію не поцікавився проблемами медустанови, що обслуговує мешканців найбільшого житлового масиву міста. Дуже прикро, що має місце таке ставлення народного обранця до своїх виборців», - розповіла Тетяна Столяренко.

Вона висловила сподівання, що конструктивний діалог та спільна робота центральної і місцевої влади вже у найближчому майбутньому дозволять вирішити низку проблем, у тому числі у медичних закладах.