НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові відкрили меморіальну дошку видатному волейбольному тренеру

У Харкові, на фасаді спорткомплексу «Локомотив» відкрили меморіальну дошку волейбольному тренеру Леоніду Ліхну. Ініціатором увічнення пам'яті видатного спортсмена став депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктор Остапчук. Меморіальну дошку відкрили 20 травня - в день народження тренера.

«Леонід Павлович Ліхно був великим тренером, який кілька десятиліть визначав вектор розвитку не тільки харківського «Локомотива», а й усього вітчизняного волейболу. Саме він створив ту команду «Локомотив», яку по праву назвали золотою. Переможні традиції, закладені Леонідом Павловичем, продовжувалися і після його відходу, тому що було розуміння: спорт - як і культура, і мистецтво - об'єднує людей, є необхідною умовою для розвитку колективу і суспільства», - зазначив під час урочистого заходу Віктор Остапчук.


Довідка. Леонід Ліхно (20 травня 1941 - 27 січень 2002) - волейболіст, майстер спорту (1967), тренер з волейболу, багаторічний наставник харківського «Локомотива», заслужений тренер Української РСР (1978), головний тренер чоловічої збірної України (1996-2002).