Маленькі відвідувачі дізналися, як вирощують корів, овець, баранів, коней і свиней на фермі ПОСП «Мажарка». Фахівці продемонстрували весь процес виготовлення молока. Таку екскурсію діти сприйняли із захопленням.
![](https://static.tildacdn.com/tild3164-3639-4362-a661-376431313962/22.jpg)
«Мені все сподобалося, вперше бачу стільки тварин в одному місці. Ферма дуже красива, цю екскурсію я запам'ятаю надовго», - розповів Михайло, учасник акції «Подорож до ферми».
![](https://static.tildacdn.com/tild6435-3938-4736-b233-616561306364/33.jpg)
Після екскурсії діти змогли скуштувати все, що виробляється на тваринницькому підприємстві.
Представники молодіжного крила «Блоку Кернеса — Успішний Харків» подарували учасникам акції сертифікати на відвідування мотузкового парку в Харкові.
![](https://static.tildacdn.com/tild3065-3731-4033-a330-626634353165/44.jpg)
«Ми дуже хочемо, щоб діти з області змогли побачити наш «харківський Діснейленд». Відвідування мотузкового парку — це користь від фізичної активності, а подорож до Харкова — заряд позитивних емоцій», - зазначила активістка «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Катерина Середенко.