![](https://static.tildacdn.com/tild3834-3764-4231-b363-626439643838/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3561-3363-4539-b033-643534666264/4.jpg)
«Я добре розумію, що виховання справжніх патріотів своєї держави розпочинається ще з дитинства. Тому ми мусимо забезпечити їх постійною увагою та турботою, подбати про належне навчання, заняття спортом та різноманітне дозвілля. Цим я уже займаюся протягом багатьох років. Зокрема, постійно організовую безкоштовні поїздки до Харківського парку ім. М. Горького», - зауважив Віталій Панов.
Атракціони, активні розваги, пізнавальна екскурсія. Така насичена програма поїздки до Харкова дітям запам’ятається на довго.
![](https://static.tildacdn.com/tild6566-6431-4333-a462-383031323439/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3835-3464-4537-b261-623666316461/6.jpg)
«Щиро вдячні депутату Харківської обласної ради Віталію Панову за цікаву та незабутню екскурсію. Діти ознайомилися з парком, де останнім часом багато зроблено міською владою для його впорядкування та приведення до євростандартів. Дітворі особливо сподобалися атракціони, про які вони мріяли вже давно», - зазначила завідувач Землянської філії КЗ «Варварівський ліцей Вовчанської райради Харківської області» Славіта Лаврова.
![](https://static.tildacdn.com/tild6566-3233-4864-b462-363566356332/9.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3933-6333-4336-a261-633638353463/8.jpg)
Всього з початку жовтня в екскурсіях до парку Горького, які організував кандидат в депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віталій Панов, взяли участь 400 дітей з Вовчанщини.