НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Діти з Вовчанщини відвідали парк Горького

Вихованці Варварівського ліцею та двох дошкільних навчальних закладів міста Вовчанськ побували на екскурсії у харківському парку ім. М. Горького. Незабутню мандрівку організував для дітей кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віталій Панов.


«Я добре розумію, що виховання справжніх патріотів своєї держави розпочинається ще з дитинства. Тому ми мусимо забезпечити їх постійною увагою та турботою, подбати про належне навчання, заняття спортом та різноманітне дозвілля. Цим я уже займаюся протягом багатьох років. Зокрема, постійно організовую безкоштовні поїздки до Харківського парку ім. М. Горького», - зауважив Віталій Панов.

Атракціони, активні розваги, пізнавальна екскурсія. Така насичена програма поїздки до Харкова дітям запам’ятається на довго.


«Щиро вдячні депутату Харківської обласної ради Віталію Панову за цікаву та незабутню екскурсію. Діти ознайомилися з парком, де останнім часом багато зроблено міською владою для його впорядкування та приведення до євростандартів. Дітворі особливо сподобалися атракціони, про які вони мріяли вже давно», - зазначила завідувач Землянської філії КЗ «Варварівський ліцей Вовчанської райради Харківської області» Славіта Лаврова.


Всього з початку жовтня в екскурсіях до парку Горького, які організував кандидат в депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віталій Панов, взяли участь 400 дітей з Вовчанщини.