Населені пункти підключили до оптичного інтернету за рахунок коштів інтернет-субвенції від Міністерства цифрової трансформації України.
Наразі Богодухівська громада найактивніше на Харківщині освоює ці кошти. 3 п'яти інтернетизованих населених пунктів три - на Богодухівщині.
За словами Богодухівського міського голови Володимира Бєлого, сьогодні чимало довідок можна отримати онлайн, але через неякісний інтернет-зв’язок або взагалі його відсутність багато людей позбавлені такої можливості. Підключення до мережі Інтернет надає рівні умови для всіх жителів громади.
«Мешканці всіх населених пунктів громади мають бути у рівних умовах, не відчувати свою віддаленість від центру. Ми маємо наближати послуги до людей», - підкреслив міський голова.