НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Горішній: Ми йдемо до рад всіх рівнів, щоб вирішувати проблеми людей, а не займатися політикою

Збереження та створення робочих місць, покращення інфраструктури населених пунктів, боротьба з незаконною вирубкою лісів. Ці та інші нагальні проблеми не вирішувалися на Харківщині роками, вважає кандидат у депутати Харківської обласної ради та Богодухівської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Ігор Горішній.

«До 2014 року я працював на посаді голови Золочівської райдержадміністрації. З 2014 року, за час, коли ми вже пішли з адміністрації, держпідприємства району втратили 500 робочих місць. З 2015 року почали масово вирубати ліси.

Це жалива ситуація. Такі питання потрібно вирішувати комплексно. Є повноваження райради, ОТГ, обласної ради, і спільними зусиллями нам вдасться розв’язати цю проблему», - зазначив під час ефіру на «Українському радіо. Харків» Ігор Горішній.

Чинний депутат облради підкреслив: команда «Блоку Кернеса – Успішний Харків» йде до рад різних рівнів, щоб вирішувати проблеми людей, а не займатися політикою. Тому представники політсили готові співпрацювати з різними партіями, аби спільними зусиллями досягти кращих результатів.

«Ми йдемо, щоб вирішувати проблеми громад і людей. І якщо представники різних політичних сил також будуть працювати на цей результат, тож чому не об’єднуватися і не співпрацювати з ними», - підсумував Ігор Горішній.