За інформацією селищної ради, для комунальних підприємств громади придбали комбіновану машину МДКЗ-17 та екскаватор-навантажувач з навісним обладнанням.
Машина МДКЗ-17 – багатофункціональна та оснащена змінним піскорозкидальним обладнанням, щіткою та снігоочисним відвалом. Це дозволить використовувати її для різних потреб. Наприклад, у літній період як автомобіль-самоскид, а в зимовий період - для посипання поверхні тротуарів та доріг, а також для очищення дорожнього покриття від снігу.
Екскаватор також може виконувати широкий спектр робіт. Його можна використовувати для дорожніх робіт, риття канав, котлованів, траншей, планування майданчиків тощо.
![](https://static.tildacdn.com/tild3261-6237-4361-b339-323732316166/82c3fc8955dc3a543def.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3863-4231-a361-666564613137/45693f18a47359cf46a2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6137-3831-4333-a365-326438613331/702834e72d29ce392dde.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6239-6563-4438-b730-373761346565/cec529b6b96154130fe8.jpg)