НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Розчищення водосховища і великий спортмайданчик для студентів. Володимир Котковський про ініціативи мешканців з благоустрою району

Адміністрація Шевченківського району Харкова підтримує ініціативи харків'ян з благоустрою та розвитку, заявив на пресконференції голова райадміністрації Володимир Котковський.

Однією з таких ініціатив, яка вже втілилася в життя, стало розчищення водосховища по вул. Береговій (в районі дамби).

«З пропозицією впорядкувати водоймище і територію біля неї до нас звернувся представник рибальського магазину Fishing Father Владислав Нікітенков. Минулого року ми спільними зусиллями з рибалками і місцевими мешканцями виконали там велику роботу. Адміністрація, зокрема, допомагала технікою, інвентарем. Допомогли прибрати поросль і вивезти сміття. Цього року планується озеленення території та зариблення водойми», - розповів голова адміністрації.

За його словами, багато ідей пропонують студенти.

«Так, зовсім недавно на прийомі у Ігоря Терехова студенти Харківського державного університету харчування та торгівлі попросили облаштувати великий спортивний майданчик на території між гуртожитками університету харчування та університету мистецтв. Ми, звичайно, вітаємо такі ініціативи. І намагаємося шукати можливості, щоб втілити в життя проєкти, спрямовані на благоустрій району», - зазначив Володимир Котковський.