НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Дякуємо за вашу сміливість! Вікторія Китайгородська привітала японського волонтера Фумінорі Цутіко

Харкову у цій страшній війні допомагає весь світ. Наше місто ніколи не залишалось сам на сам у біді. Багато партнерів та друзів пропонують допомогу й підтримку. Один з них - волонтер із Японії Фумінорі Цутіко, його знає кожен харків՛янин.

У середу, 11 жовтня, за дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» та директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська привітала з днем народження Фумінорі Цутіко. Йому виповнилось 75 років.

«Дякуємо за допомогу нашому місту, за вашу працю та сміливість! Бажаємо натхнення, життєвих сил, енергії та міцного здоров’я!» - зазначила Вікторія Китайгородська.
Довідка. Фумінорі Цутіко був у Польщі, коли дізнався про війну в Україні. Його здивувала історія харків'ян, які рятувались від російських обстрілів у підземці. Чоловік приїхав до Харкова і спустився до метро, щоб дізнатися, чим може допомогти.

Фумі (так звуть його друзі) жив на станції метро "Героїв праці". Він готував їжу, розважав дітей та дорослих. Про своє життя тут він розповідав у Facebook. Після того, як метрополітен перестав бути притулком, волонтер роздавав людям продукти просто на вулиці, а згодом відкрив кафе на Салтівці. Сьогодні його заклад пропонує безкоштовну їжу всім, хто її потребує. Іноземцю допомагають місцеві волонтери.

Фумінорі не планує повертатися до Японії. У Токіо в нього залишилися дві дорослі доньки.

У серпні президент Володимир Зеленський вручив Фумінорі Цутіко нагороду «Національна легенда України».