НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сільських мешканців найбільше турбує, як вирішуватимуться нагальні проблеми громад в умовах децентралізації. Степан Масельський

Кандидат у депутати Харківської обласної та Ізюмської районної рад Степан Масельський продовжує спілкування з мешканцями Балаклійщини. Він провів чергові зустрічі в селах Завгороднє, Петрівське та Протопопівка, Бригадирівка, Вишнева, Веселе, Яковенкове.

Балаклійці давно знають Степана Масельського як колишнього очільника районної державної адміністрації, тому спілкування пройшло у теплій, дружній атмосфері.Люди охоче ділилися проблемами та розповідали про те, чого очікують після виборів.
Після зустрічі у Протопопівці Степан Масельский взяв на особистий контроль питання щодо ситуації з газовими лічильниками в селі. Їх ще два місяці тому вилучила для повірки газова служба і досі не повернула людям.

У Завгородньому жителі попросили відремонтувати один з сільських колодязів, а інший, який не використовується, - засипати.

Спеціалістів, які працюють у бухгалтеріях Петрівської сільської ради та дитячого садочка, турбує питання подальшої роботи в умовах об'єднання громад.Абсолютно у всіх населених пунктах люди скаржилися на відсутність стабільного автобусного сполучення. На початку 2019 р. за кошти районного бюджету КП «Балаклійське автотранспортне підприємство» придбало 4 автобуси. Але далі автобусний парк не розширився.

«Найбільш складне і гостре питання для сільських мешканців сьогодні - як після децентралізації будуть вирішуватися нагальні проблеми громад. Ми намагаємося заспокоїти, пояснити філософію децентралізації, усі переваги й ризики. Завжди кажу: для того, щоб ці ризики максимально знизити, треба зробити свідомий, виважений вибір та обрати до ОТГ та районної ради професіоналів і патріотів рідного краю», - розповів Степан Масельський.