НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Робота з виборцями, підтримка спорту та благодійність - пріоритети депутата Харківської обласної ради Віталія Гагаріна

Сучасний депутат повинен відображати інтереси та погляди своїх виборців, вникати у їхні проблеми. Крім того, він має забезпечувати відкритий і діалоговий зв'язок з людьми, приймати їхні звернення та відповідати на різні запити. Саме таких пріоритетів дотримується у роботі депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Віталій Гагарін.

Спілкування з виборцями для нього - звичайна практика. Так, в одному з районів Харкова працює депутатська приймальня Віталія Гагаріна.

«У нас ведеться прийом громадян на постійній основі кожну першу середу місяця, з 9 00 до 12 00. Люди звертаються з різними питаннями й запитами. Моя команда намагається все опрацювати. Для нас важливий результат у роботі», - зазначив Віталій Гагарін.

Ще одним напрямком діяльності депутата стала робота у постійній комісії обласної ради з питань культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Доречі, Віталій Гагарін є її головою.

«Підсумок моєї роботи у постійній комісії за останнє півріччя - реалізація проєкту реорганізації 6 провідних спортивних шкіл фізкультурно-спортивного товариства «Україна» до комунальних закладів Харківської обласної ради. Рішення відпрацьоване у профільному управлінні з керівництвом ДЮСШ, з апаратом обласної ради, з трудовими колективами, спортивними та батьківськими активами, проголосувано на профільній комісії та сесії. Це дозволить стабілізувати роботу ДЮСШ у воєнний період, підвищити ефективність роботи як з погляду фінансування, так і подальшого розвитку», - розповів депутат.

Сьогодні вкрай важлива допомога бійцям, які боронять наш регіон та всю країну від військової агресії РФ. Тож питання підтримки ЗСУ для Віталія Гагаріна досить актуальне. Депутату разом з командою вдалося спрямувати допомогу для української аеророзвідки.

«Влітку ми провели благодійний турнір під егідою ДЮСШ «ХЗТД» за підтримки Богодухівського міського голови Володимира Бєлого з таеквондо ІТФ. На цьому заході було зібрано кошти, їх ми перевели на підтримку підрозділу аеророзвідки «Птахи Мадяра», - поділився депутат «Успішного Харкова».