НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Низька явка на місцевих виборах може негативно позначитися на розвитку громад. Валерія Мураєва

Низька явка на місцевих виборах може зіграти погану службу для українців і негативно позначитися на розвитку громад. Про це під час пресмарафону повідомила депутат Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Чугуївської районної ради Валерія Мураєва.

«Сьогодні ми обираємо найближчу для нас владу - місцеву. Це особливо важливо в контексті того, що зараз відбувається в країні. Адже саме завдяки органам місцевого самоврядування в наших громадах є дороги, стаільне водопостачання, громади можуть працювати і розвиватися», - зазначила вона.

За інформацією Валерії Мураєвої, явка виборців у Зміївському районі зараз складає 21%, у 2015 році в такий же час проголосували вже 27% виборців.

«Я дуже хочу, щоб жителі Харківщини активніше йшли на виборчі дільниці. Прийдіть і знайдіть у бюлетенях прізвища людей, яким ви довіряєте, і проголосуйте за них. Так, сьогодні в умовах пандемії люди налякані, але можу запевнити, що і в Зміївському районі, і в інших виборчий процес побудовано так, щоб максимально убезпечити всіх його учасників. Так, 4 бюлетені, які потрібно заповнити, віднімають певну кількість часу. Але сьогодні ми обираємо майбутнє, тому не ігноруйте своє право», - звернулася до жителів регіону Валерія Мураєва.