НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Геннадій Кернес – бренд Харкова. «Блок Кернеса - Успішний Харків» висунув кандидата на вибори Харківського міського голови

Геннадій Кернес боротиметься на виборах 25 жовтня 2020 року за посаду Харківського міського голови. Його кандидатуру 23 вересня одноголосно підтримали учасники міської конференції політичної партії «Блок Кернеса - Успішний Харків».

«"Блок Кернеса - Успішний Харків" об'єднав небайдужих, цілеспрямованих людей. Тих, хто знає, що таке відповідальність і не боїться вирішувати питання, пов'язані з життєдіяльністю мегаполісу. Ми об'єдналися навколо ідеї побудови успішного Харкова, мером якого є Геннадій Кернес. Скажіть, чи є мер подібного рівня в українських містах? Сильний, харизматичний, мудрий? Відповім - ні», - зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Саме в період каденції Геннадія Кернеса Харків неодноразово відзначали високими званнями, як найбільш комфортне й зручне для життя місто, підкреслив перший віце-мер. У Харкові шанують історію, але при цьому не стоять на місці: постійно впроваджують інноваційні та цифрові технології.

«Харків – місто, яке впевнено дивиться в завтрашній день, в європейське майбутнє. Для Харкова Геннадій Кернес - це стабільність і впевненість у цьому завтрашньому дні. Геннадій Адольфович Кернес є не просто частиною історії Харкова. Він сам уже - бренд міста», - підкреслив Ігор Терехов.

Він також зауважив, що Геннадій Кернес має високий рівень довіри у харків'ян, а програми, розпочаті під його керівництвом, допоможуть всебічно розвиватися Харкову в майбутньому.

Любити Харків - працювати для людей!