НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Радьков: У районах області ми будемо застосовувати досвід Харкова у наданні якісних житлово-комунальних послуг

Стабільна робота систем водопостачання, водовідведення, опалення, ремонт будинків та благоустрій населених пунктів. Саме такий підхід, що використовується у Харкові, запроваджуватимуть і на Куп’янщині, повідомив під час ефіру на «Українському радіо. Харків» кандидат у депутати Харківської обласної ради та на посаду Куп’янського міського голови Сергій Радьков.

«Якість надання послуг ЖКГ – одне з питань, які найбільше хвилюють мешканців Харківщини. Наше завдання – взяти найкращий приклад із нашого обласного центра, де керує успішний мер Геннадій Кернес, перенести цей досвід на місця та зробити послуги якісними», - підкреслив Сергій Радьков.

Нагальним питанням для Куп’янщини є теплопостачання соціальних установ і багатоповерхових будинків.

«Вже кілька днів має працювати опалення. Тепло вже має бути у дитсадках, школах, медзакладах. Прикро, але зараз можна констатувати, що район не готовий до опалювального сезону, бо є проблема з лімітами газу. Тому питання переобладнання котелень на більш економні є дуже актуальним. Я маю досвід, ми 7 котелень у Дворічанському району поставили, є фахівці, є люди, які можуть це зробити. Ми будемо знаємо, як це робити», - наголосив кандидат на посаду Куп’янського міського голови.