НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Охорона здоров’я, освіта, культура та звернення громадян. Тетяна Біловол відзвітувала перед виборцями

Заступниця голови обласної ради, депутатка від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Біловол переконана, що лише безпосередня робота з населенням дає змогу якнайкраще зрозуміти усі проблеми в окрузі для подальшого їх вирішення.


Минулого року вона провела 78 особистих прийомів у громадах Богодухівського району, інтереси якого представляє в обласній раді. За результатами спілкування з місцевим населенням депутатка прийняла 277 індивідуальних і колективних звернень.


Як розповіла Тетяна Біловол, більша частина звернень (201) стосувалися питань медичної допомоги, також мешканців району непокоїли комунально-побутові проблеми (27), питання соціального захисту та пенсійного забезпечення (25 ) і питання матеріальної та фінансової допомоги (24). За кожним зверненням ухвалювалися відповідні рішення.

Серед пріоритетів роботи в окрузі вона виокремила галузі охорони здоров’я, освіти й культури.


Так, за ініціативи Тетяни Біловол, у 2021 році було налагоджено практику організації роботи виїзних медичних бригад у громадах не лише Богодухівського району, а й усієї Харківщини. Наразі підписані угоди про співпрацю між медичними установами обласного підпорядкування та Богодухівською, Валківською, Краснокутською, Балаклійською, Барвінківською, Ізюмською, Борівською, Донецькою, Савинською, Куньєвською, Оскільською територіальними громадами. Мета цих договорів – наближення медичної допомоги до жителів найвіддаленіших населених пунктів. На початку 2022 року вже відбулися перші виїзні прийоми вузькопрофільних фахівців у громадах області. Така робота дозволить посилити профілактику захворювань, поліпшити діагностику небезпечних хвороб на ранніх стадіях їх розвитку. Крім цього, за потреби пацієнт зможе пройти лікування у своїй місцевій чи відповідній обласній лікарні, з використанням для цього усіх наявних діагностичних, лікувальних та реабілітаційних засобів.