НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Своїми справами Геннадій Кернес повернув довіру людей до влади. Іван Дем’яненко

Розвиток міста Харкова не припиняється на жодну хвилину. Воно кожного року стає більш комфортним. Цього вдалося досягти завдяки міському голові Геннадію Кернесу та його команді, впевнений кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Іван Дем’яненко.

«Кернес – це, перш за все, надійна людина. Він організований, послідовний і наполегливий в ухваленні рішень та їх виконанні. Так, він не простий. Але складність його є в тому, що він не терпить зраду і фальші у співпраці та у відносинах. Саме конкретність у роботі на результат перетворили місто Харків в розвинуте та комфортне місце проживання людей, поставили його у коло кращих міст Європи», - підкреслив кандидат у депутати облради.

Ці досягнення високо оцінили європейські партнери. Саме тому із Харковом взагалі та мером Геннадієм Кернесом зокрема співпрацюють фінансові установи та бізнесмени багатьох країн світу, зауважив Іван Дем’яненко. Авторитетна ділова репутація Харківського міського голови стала гарантом отримання кредитів від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації у місті Харкові важливих проектів, зокрема будівництва двох нових станцій метро в напрямку аеропорту.

«Своїми конкретними справами Геннадій Кернес здобув повагу людей, і що дуже важливо – повернув їх довіру до влади. За всім цим – величезна праця цієї людини і створеної ним команди однодумців. Тому значна кількість людей, небайдужих до сьогодення, і я в тому числі, об’єднались навколо Геннадія Кернеса з тим, щоб вигравши вибори в органи місцевого самоврядування, перенести цей конструктивний підхід до розв’язання проблем у сільські райони області», - наголосив Іван Дем’яненко.