НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові з’явилася молодіжна радіостанція

Нова молодіжна радіостанція «HRK.FM» («Радіо з характером з Харкова») почала працювати у Харкові. Її офіційно презентували 1 липня на озері в саду імені Т.Г. Шевченка, в форматі DJ-стрім. Музиканти грали в незвичайних локаціях і транслювали виступи онлайн.

Проект реалізували в рамках Міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова». Автори ідеї поставили на голосування свою розробку, набрали необхідну кількість голосів харків'ян і отримали міське фінансування.

«Радіо з характером з Харкова» створили люди, які люблять Харків і хочуть популяризувати культуру рідного міста за його межами. Два роки нам знадобилося, щоб реалізувати його за допомогою Харківського центру дозвілля молоді, на базі якого створена радіостанція. Попереду нас чекає дуже багато роботи із створенню продукту. Ми орієнтуємося на молодь, на танцювальну музику. Наше кредо - більше музики, менше балаканини, і реклами теж поки не передбачається», - розповів зазначив один з авторів проекту Сергій Міллер.

«Бюджет участі - дуже хороша можливість для харків'ян реалізувати свої ідеї. Якщо ви маєте якісь мрії, якщо маєете круті проекти - не бійтеся з ними приходити до міської влади. Немає нічого неможливого», - підсумував активний харків'янин.

Довідка. У 2019 для участі в програмі «Громадський бюджет» було запропоновано 260 різних ініціатив щодо поліпшення міста Харкова. З них відібрали 117 кращих і оприлюднили для голосування на сайті «Портал харків'янина». На засіданні робочої групи переможцями були визнані 39 проектів (набрали більше 300 голосів).