НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Як вберегтися від небезпеки та допомогти постраждалим. У Лугопарку відбувся родинний пікнік «Безпечне літо»

У Холодногірському районі Харкова відбувся родинний пікнік «Безпечне літо», ініційований активістами «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Біля водойми у Лугопарку дорослі й діти послухали пізнавальні лекції від рятувальників і медиків, а також взяли участь в інтерактивах від організаторів.

Учасники родинного заходу дізналися, як працює рятувально-водолазна група та змогли зблизька роздивитися справжні водолазні костюми. Маленьким непосидам також розповіли про основи безпеки життєдіяльності, зокрема, про правила поведінки на воді, навчили азам першої медичної допомоги. А вихованці та викладачі центру позашкільної освіти «Старт» продемонстрували присутнім, як керувати парусною яхтою, та розповіли про правила сплаву на байдарках і каяках. За таку цікаву програму активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» підготували подарунок для юних спортсменів. Вихованці освітнього центру отримали білети до планетарію.

Пізнавальна програма на пляжі не залишила байдужим нікого з учасників. Вони подякували організаторам за цікаве й корисне дозвілля для всієї родини та запросили на нові зустрічі.

Успішний Харків - безпечне місто!