НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Інформація надається вчасно, міські інформресурси наповнюються якісно. Тетяна Цибульник про відкритість міської ради

Сьогодні, 16 лютого, відбулося засідання постійної комісії Харківської міської ради з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, яку очолює депутат від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Цибульник.

Депутати заслухали доповіді керівників комунальних підприємств «Харьковские известия», «Міська друкарня», «Міський архів» та «Міський інформаційний центр» про роботу у 2021 році, а також обговорили пріоритетні напрямки їхньої діяльності на наступний рік.

Керівник комісії Тетяна Цибульник високо оцінила роботу міських підприємств щодо забезпечення доступності та відкритості міських інформаційних систем, а також висвітлення діяльності Харківської міської ради, міського голови та депутатського корпусу.

«У членів комісії практично не було питань до керівників підприємств, оскільки всі завдання, поставлені перед ними міським головою, виконуються. Міські інформаційні ресурси наповнюються оперативно та якісно, ​​будь-яка інформація, що запитується, надається у строки, передбачені законодавством. Робота комісії також відбувається відкрито. Усі доповіді надаються до комісії, коли формується порядок денний засідання, тому депутати мають можливість детально вивчити будь-яке питання заздалегідь», - наголосила вона.