Афанасій Текучев потрапив на фронт у 17 років. З 1943-го по 1945-й рік служив в 1806-му артилерійському полку Далекосхідної армії. Брав участь в Курській битві та звільняв Харків.
«Час минає, виросло не одне покоління, але кожен з нас пам'ятає ваш подвиг. Ми всі вдячні вам за ваш героїзм, і за те, що живемо у вільній країні. Низький уклін вам. Нехай над Харківщиною завжди буде мирне небо», - сказав Альберт Кононенко.
Також депутати привітали з Днем перемоги двох підопічних Харківського геріатричного пансіонату ветеранів праці: Стевана Михайлова, який під час Другої світової війни був учасником партизанського руху на території Югославії, і учасника бойових дій Максима Бутенко. Обом ветеранам в цьому році виповниться 94 роки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-3761-4163-b134-613535306636/img_0287jpg6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-3361-4637-b039-633062383366/650x480-toheight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3733-3233-4930-b533-383466353033/650x480-toheight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3631-3438-4663-b035-386665393232/650x480-toheight-100.jpg)