НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Щоб зацікавити медиків працювати у нашій громаді, ми плануємо забезпечувати їх житлом. Іван Столбовий

Депутатський корпус Балаклійської міської ради ухвалив рішення про прийняття у комунальну власність Балаклійської центральної районної лікарні.

За словами міського голови Івана Столбового, це важливе та відповідальне рішення.

«Сьогодні медзаклад фактично співфінансується трьома громадами – нашою, Донецькою та Савинською. Звичайно, заробітну плату медперсонал отримує з Національної служби здоров’я, але все, що стосується комунальних послуг, є обов’язком місцевої влади. Тому якщо з якихось причин виникнуть проблеми із співфінансуванням, відповідальність за заклад охорони здоров’я повністю нестиме Балаклійська громада. Ми готові до цього і готові довести людям, що ми про них дбаємо», - акцентував міський голова.

Він розповів, що завдяки роботі минулих років Балаклійська ОТГ на сьогодні має цілком прийнятну ситуацію з медициною. Зокрема, створені всі умови в інфекційному відділенні районної лікарні. Проте існують певні проблеми з чисельністю медперсоналу в громаді. Так, мешканці Волохового Яру зіткнулися з тим, що не можуть укласти декларації з балаклійськими лікарями, бо медпрацівники вже навантажені деклараціями з мешканцями інших населених пунктів.

«Щоб уникнути таких ситуацій, нам необхідно залучати фахівців. Ми працюємо над цим питанням. Щоб зацікавити медиків працювати у нашій громаді, ми плануємо забезпечувати їх житлом», - підкреслив Іван Столбовий.