НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків залучає міжнародну допомогу постраждалим від російського ракетного удару

Війна призводить до гігантської кількості страждань, втрати життів і руйнування будинків та інфраструктури. У такий складний час важливість підтримки і допомоги стає особливою. Як розповіла депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Казанжиєва, допомагаючи, ми демоструємо солідарність з тими, хто потерпає від війни.

За її словами, роботи з усунення руйнації та відновлення пошкоджених комунікацій внаслідок влучення ворожої ракети у центральну частину міста у Київському районі Харкова майже завершені. Три тижні поспіль міські комунальні служби, місцеві мешканці, підприємці та просто харків’яни працювали над ліквідацією наслідків цієї трагедії. На жаль, не все можливо відновити та відбудувати терміново. І якщо інженерні мережі майже приведені до ладу, житловий фонд все ще потребує уваги. А це є найбільш чутливим питанням для людей.

На виконання доручення Харківського міського голови Ігоря Терехова та з метою надання допомоги та підтримки харків’янам, житло яких постраждало, адміністрацією Київського району на чолі з головою Неллі Казанжиєвою, організована робота із залучення міжнародних фондів до вирішення першочергових питань для приведення квартир у стан, придатний для життя.

«Сьогодні для власників квартир житлових будинків, що опинились в зоні ураження ракети тієї п’ятниці, 6 жовтня, актуальним залишається отримання відшкодування витрат за пошкоджене майно, вибиті вікна та двері, понівечені стіни та меблі. Скоро зима, людям потрібно мати можливість зберегти те, що вціліло та допомогти повернутись до нормального життя у власних помешканнях. Ми, місцева влада, прагнемо зробити все, що в наших силах для того, щоб харків’яни залишались у рідному місті. Саме тому ми, як посередники між благодійними організаціями та людьми, активно працюємо для вирішенням цієї задачі», - зазначила Неллі Казанжиєва.

Вона зауважила, що ця робота триватиме й надалі.
Нагадаємо, удар ракетами «Іскандер» російська армія завдала по Київському та Основ'янському районах міста вранці 6 жовтня. Було пошкоджено 61 багатоквартирний та 17 приватних будинків, 10 соціально-побутових об'єктів. В результаті трагедії загинули двоє людей: хлопчик 10 років і його 68-річна бабуся. Поранено 30 осіб.