НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Цибульник: Наша робота - не лише звіти, а й реальна допомога людям і ЗСУ

У своїй діяльності депутатка Харківської обласної ради фракції «Успішний Харків» Неллі Цибульник не обмежується лише роботою на окрузі, а й допомагає ЗСУ.

Так, днями був переданий черговий гуманітарний вантаж військовим 247-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України у місті Харкові. Наші захисники отримали багато корисних речей. Це засоби гігієни, медикаменти, спальні мішки, палатки, елементи живлення.

«Дякуємо захисникам і захисницям, які щодня, ризикуючи життям, виборюють свободу для України! Разом ми - сила! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!» - зазначила Неллі Цибульник.

За словами депутатки, її команда продовжить підтримувати українських військових.
Неллі Цибульник активно долучається і до вирішення нагальних потреб харків’ян. Нещодавно вона провела чергову зустріч із мешканцями будинку по вулиці Велика Панасівська, який зазнав руйнувань під час російських обстрілів.

«Наша робота - не лише звіти, а й реальна допомога людям. На зустрічі ми разом проаналізували процес виконання робіт з відновлення будинку. Знаходимо алгоритми вирішення будь-яких ситуацій», - розповіла Неллі Цибульник.