НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Однією з найбільших проблем, що виникли через недосконале проведення реформи, стали масові звільнення. Ірина Постнікова

Звільнення унаслідок адміністративно-територіальної реформи торкнулися не лише працівників районних рад та райдержадміністрацій ліквідованих районів, а й співробітників реорганізованих підприємств. Про це розповіла на пресконференції голова Чугуївської районної ради Ірина Постнікова.

«Однією з найбільших проблем, що виникли через недосконале проведення реформи, стали масові звільнення. Деякі заклади й установи довелося ліквідувати, бо їх не погодилися взяти на баланс новостворені громади. Також відбувалися об’єднання окремих підприємств з метою уникнення дублювання. А це все не просто об’єкти, за ними стоять люди, які втратили роботу», -зазначила вона.

За словами Ірини Постнікової, відповідно до бюджетного законодавства райради не мають права фінансувати мережу культури, спорту, освіти тощо. Навіть за наявності коштів. Тому зберегти робочі місця фактичної можливості не було.

«Звільнені люди переважно ставали на облік до центру зайнятості та отримували виплати з держбюджету. Тому навряд можна казати про доцільність таких змін, за яких одні люди втратили роботу, інші – послугу, яку їм надавали ліквідовані та реорганізовані підприємства», - підкреслила голова райради.