НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Цибульник про важливість допомоги українським військовим

Допомога військовим - не лише обов'язок українського суспільства перед своїми захисниками, але і прояв патріотизму та глибокої поваги до тих, хто готовий пожертвувати життями за нашу безпеку. Міцна підтримка й вдячність - це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто стоїть на передовій, захищаючи нашу землю.

Депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник давно опікується потребами військових.

За її словами, невпинна допомога армії триває щодня.

«Підтримка військових - це не лише такі необхідні для захисників дрони, автівки, прилади нічного бачення, засоби захисту. До Перемоги нас веде злагоджена робота усіх підрозділів, в тому числі тилових і адміністративних. Наче посіяне маленьке зерно, будь-яка допомога проростає щедрим колосом. Теплі речі, смачненьке до свят, обладнання для роботи - все, що, на перший погляд, може здатись не таким важливим, має велику цінність», - розповіла Тетяна Цибульник.

Нещодавно від військових надійшов запит на оргтехніку.

«За зверненням одного з підрозділів 93 ОМБр «Холодний Яр» передала нашим друзям багатофункціональний пристрій для роботи в тилу. Це допомагає військовослужбовцям діяти ефективно і вчасно, аби подбати про захист і забезпечення наших воїнів», - зазначила Тетяна Цибульник.
Довідка. 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» - формування механізованих військ у складі Сухопутних військ ЗСУ. Сформована на базі 93-ї механізованої дивізії.

93-тя бригада захищала державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку війни з РФ на сході країни. Підрозділи бригади брали участь у найзапекліших боях війни під Іловайском, у Донецькому аеропорту та Пісках, у районі Авдіївки.

З 2018 року бригада носить почесне найменування «Холодний Яр», на честь історичної місцевості Наддніпрянської України, що уславилася повстанцями.