НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Діти продемонстрували, що здатні долати будь-які труднощі - Володимир Тупіцин про випускні в Харкові

Минулого тижня в Харкові відбулися випускні вечори, які стали символом стійкості та надії для всіх харків՛ян. Цьогорічні одинадцятикласники, зібравшись разом, довели, що і в часи війни життя продовжується. Як розповів депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Володимир Тупіцин, святкові заходи були організовані з дотриманням усіх вимог безпеки.

«Через постійну загрозу обстрілів з боку рф випускні провели в укритті. Я відвідав урочистості для учнів закладів освіти Новобаварського та Холодногірского районів. Те, що побачив, вразило», - сказав депутат.

Він відзначив важливу роль батьків й вчителів, які підтримують хлопців та дівчат у цей складний час.

«Була масштабна підготовка до випускних. Все розписано по годинах, для кожної групи учнів - окремий час. Знімали відео, фотографувалися. Ми всі відчули, наскільки важливо це було для дітей, як вони скучили за такими заходами. На жаль, сьогодні немає змоги щось святкувати в тих форматах, які були раніше. Наші діти продемонстрували, що здатні долати будь-які труднощі. І це стало нагадуванням про те, що харків՛яни сильні духом, вони вірять у майбутнє», - поділився Володимир Тупіцин.

Із закінченням школи випускників вітав міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що Харків пишається молоддю, яка попри постійні повітряні тривоги та обстріли продовжувала навчатися у місті.

Разом із атестатами одинадцятикласники отримали пам’ятні відзнаки «Випуск міста-героя Харкова 2024 року».
Нагадаємо, цього року заклади середньої освіти закінчили 8,4 тис. учнів. За високі досягнення у навчанні у Харкові медалями відзначили 961 школяра (782 - золотими, 179 - срібними).