НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Саржиному Яру провели масову ранкову зарядку просто неба

Ранок 11 липня об'єднав небайдужих до спорту і здорового способу життя харків'ян. У Саржиному Яру відбулася масова зарядка зі спортсменами. У ролі інструкторів виступили гравчині національних збірних України - Діана Ковтун (хокей з шайбою) і Христина Єрьоменко (футзал).


Спортивну акцію організували активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків».


Як розповіла одна з ініціаторів заходу Катерина Середенко, в ньому взяли участь понад 50 осіб.


«Сучасний темп життя у великому місті не завжди залишає час на заняття спортом. Найпростіший спосіб завжди підтримувати організм в тонусі - починати ранок із зарядки. Фізичні вправи наповнюють енергією на весь день. А гімнастика на свіжому повітрі не тільки живить організм киснем, а й покращує настрій! Сьогодні ми намагалися донести до кожного, що спорт - це запорука міцного здоров'я», - розповіла Катерина Середенко.


Захід подарував заряд бадьорості і позитивних емоцій не тільки учасникам, а й інструкторам. Хокеїстка Діана Ковтун розповіла, що тренування вийшло продуктивним і результативним.


«Дуже все сподобалося, всі займалися з великим бажанням, прийшло багато людей. Я побудувала зарядку за принципом моєї розминки перед грою в хокей, було багато непростих вправ, але всі учасники гідно витримали навантяження», - зазначила Діана Ковтун.


Навіть після закінчення зарядки учасники довго не відпускали спортсменку. Разом влаштували активні ігри на спортивному майданчику у Саржиному Яру.


Як зазначили організатори заходу, планується проводити такі ранкові спортивні зустрічі і в майбутньому, бо Харків - це місто, де дбають про розвиток спорту та здоров'я містян.


«Спортивні, тренажерні майданчики облаштовують не тільки в парках і місцях масового відпочинку, але і в спальних районах міста. З'являються навіть тематичні локації, наприклад, майданчики для воркаута, скейт-зони, памп-треки. Міська влада створила максимум можливостей для того, щоб харків'яни вели здоровий спосіб життя», - додала Катерина Середенко.


 Успішний Харків – спортивне місто!