За словами голови адміністрації Шевченківського району Харкова Володимира Котковського, програма свята побудована у вигляді морської подорожі.
«На 10 локаціях діти будуть заробляти гроші морських розбійників - піастри, які зможуть обміняти на подарунки. Також всі вони зможуть взяти участь у святковій лотереї та виграти дійсно цінні та цікаві призи, головний з яких - велосипед. Окрім того, у нас буде працювати аква-гримм, шоу мильних бульбашок, а всіх юних учасників пригощатимуть морозивом», - зазначив Володимир Котковський.
У програмі також передбачені спортивні майстер-класси.