НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутати від «Успішного Харкова» передали опікунам тварин корм для котів та собак

В умовах повномасштабної війни Харків дбає не тільки про людей, а ще й допомагає тваринам. У суботу, 25 листопада, депутати «Успішного Харкова» разом з молоддю в КП «Центр поводження з тваринами» роздали корм для тварин. Його отримали опікуни чотирилапих із різних районів міста та волонтерські організації.

Як зазначила депутат Харківської міської ради Аліса Панова, звертати увагу на потреби тварин наразі важливо.

«Зараз наші думки та дії спрямовані на людей. На тих, хто через війну страждає, втрачає дім, родину, хто потребує допомоги. Але тварини також переживають ці важкі часи. Війна принесла із собою не тільки руйнування та людські жертви, але й велику кількість бездомних, поранених та залишених без допомоги тварин. В цей час важливо звертати увагу на їхні потреби. Ми привезли з колегами й активною молоддю корм. Ніхто не повинен залишатися без допомоги у такий складний час», - поділилась Аліса Панова.

20 людей, що опікуються тваринами, сьогодні отримали необхідний для них корм.

Депутат Харківської міської ради Олексій Топчій розповів, що акція відбулася завдяки співпраці з компанію «Кормотех». Він передав представникам підприємства подяку від Харківського міського голови Ігоря Терехова.

«Опікуни тварин - це люди, які їх люблять, які не можуть пройти повз, коли тварини страждають. Піклуючись про них, вони нічого не отримують, це не комерційний проєкт. Тому місто має допомагати опікунам, щоб їхні тварини отримували все необхідне. Унікальність акції «Успішного Харкова» в тому, що опікуни отримали для свої подопічних тварин адресну допомогу, якої потребують щодня. У нас тут були звичайні люди, вони опікуються тваринами у дворах, і організації, що беруть на себе таку відповідальність. Вони вдячні мерові Ігорю Терехову та депутатам за таку підтримку», - зауважив Олексій Топчій.

До депутатів долучилася молодь.

«Сьогодні ми волонтеримо разом із депутатами «Успішного Харкова», передали необхідний для тварин корм. Розуміємо, наскільки зараз складно всім, тож така підтримка необхідна», - прокоментував Андрій Єлізаров.

Зоозахисники та опікуни тварин висловили вдячність депутатам й молоді. За їхніми словами, подібні дії надихають і мотивують інших приєднатися до справи з допомоги тваринам.

Юлія Цибулька, директор КП «Центр поводження з тваринами», впевнена, що сьогоднішня акція стала корисною для всіх.

«Опікуни безпритульних тварин, зазвичай самостійно вирішують проблеми, що виникають. А зараз вони відчули реальну підтримку і побачили, як може взаємодіяти місто, як може допомагати. На мій погляд, люди це оцінили», - зазначила Юлія Цибулька.