НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У спорті теж потрібна віра. Олександр Горяїнов про сімейні і командні великодні традиції

Про те, як святкує Великдень з родиною, і чому спортсмннам важливо вірити в Бога розповів колишній футболіст, голкіпер, рекордсмен харківського «Металіста» за кількістю матчів, володар найдовшої «сухої» серії в чемпіонатах України Олександр Горяїнов:

Великдень - добре, сімейне свято. Я вважаю, що відзначати його потрібно саме в родинному колі. Ми намагаємося дотримуватися традицій, наприклад, фарбуємо великодні яйця. Зазвичай ходимо до церкви освячувати паски.

Великдень - це також символ оновлення. Оновлюється природа, і люди очищуються душею. Після Великодня зазвичай приходить тепла погода, що також дуже символічно.

У нас в «Металісті» була традиція: на Великдень гравці збиралися на базі разом родинами і спільно відзначали це світле свято. Традиційно обмінювалися пасками і крашанками, бажаючи один одному добра.

У спорті теж потрібна віра. Як віра в себе, так і віра у вищі сили, які допомагають тобі в складні моменти. Віра - це внутрішній стан. Бог допомагає, якщо ти все правильно робиш, якщо ти відповідально ставишся до своєї справи, ведеш правильний спосіб життя.
Газета