За його словами, існувала загроза, що хірургічне відділення доведеться закрити через кадрову проблему, та, на щастя, вдалося знайти лікаря, який погодився працювати у громаді.
«Звичайно, в лікарні має працювати хірургія. Насамперед для того, щоб мешканці Борівщини в разі необхідності могли отримати невідкладну допомогу, а також звернутися до лікаря за консультацією. Окрім того, повноцінна робота хірургічного відділення дає можливість медзакладу отримати фінансування від НСЗУ як лікарні II рівня», - пояснив селищний голова.
Олександр Тертишний зазначив, що селищна рада наразі вирішує питання про придбання житла для нового фахівця, окрім того, службове житло планують придбати для лікаря-травматолога.
«Ми готові забезпечувати медпрацівників житлом для того, щоб мешканці громади отримували якісні медичні послуги на місці, не виїжджаючи до районного чи обласного центрів», - підкреслив він.