НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Тертишний: У Борівській лікарні повноцінно працюватиме хірургічне відділення

Нам вдалося залучити фахівця для того щоб у Боровій працювала лікарня II рівня, розповів селищний голова Олександр Тертишний.

За його словами, існувала загроза, що хірургічне відділення доведеться закрити через кадрову проблему, та, на щастя, вдалося знайти лікаря, який погодився працювати у громаді.

«Звичайно, в лікарні має працювати хірургія. Насамперед для того, щоб мешканці Борівщини в разі необхідності могли отримати невідкладну допомогу, а також звернутися до лікаря за консультацією. Окрім того, повноцінна робота хірургічного відділення дає можливість медзакладу отримати фінансування від НСЗУ як лікарні II рівня», - пояснив селищний голова.

Олександр Тертишний зазначив, що селищна рада наразі вирішує питання про придбання житла для нового фахівця, окрім того, службове житло планують придбати для лікаря-травматолога.

«Ми готові забезпечувати медпрацівників житлом для того, щоб мешканці громади отримували якісні медичні послуги на місці, не виїжджаючи до районного чи обласного центрів», - підкреслив він.