НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимира Кацубу обрали головою Харківської районної ради

Перша сесія Харківської районної ради VIII скликання відбулася 8 грудня. Новообрані депутати визначилися з очільником ради. Ним став представник «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Володимир Кацуба. Його кандидатуру підтримали 67 депутатів з 83 присутніх.

Володимир Кацуба, коментуючи обрання на нову посаду, зазначив, що відповідно до нового адміністративно-територіального поділу Харківський район – найбільший в усій області, тому попереду чекає багато складної та відповідальної роботи.

«Я вважаю, що трирівневий розподіл влади на сьогодні закономірний, тому що Харківська область за своєю територією перевищує деякі європейські держави, і перейти одразу від області до об’єднаних територіальних громад – це в перспективі. Наразі ж проміжна гілка влади повинна існувати, тим більше, що вона передбачена Конституцією. Тому я закликаю усіх депутатів Харківської районної ради відкинути протистояння та об’єднати зусилля, щоб вирішувати реальні проблеми наших виборців. Не треба забувати, що ми несемо відповідальність перед конкретними людьми», - зазначив голова районної ради.