Володимир Кацуба, коментуючи обрання на нову посаду, зазначив, що відповідно до нового адміністративно-територіального поділу Харківський район – найбільший в усій області, тому попереду чекає багато складної та відповідальної роботи.
«Я вважаю, що трирівневий розподіл влади на сьогодні закономірний, тому що Харківська область за своєю територією перевищує деякі європейські держави, і перейти одразу від області до об’єднаних територіальних громад – це в перспективі. Наразі ж проміжна гілка влади повинна існувати, тим більше, що вона передбачена Конституцією. Тому я закликаю усіх депутатів Харківської районної ради відкинути протистояння та об’єднати зусилля, щоб вирішувати реальні проблеми наших виборців. Не треба забувати, що ми несемо відповідальність перед конкретними людьми», - зазначив голова районної ради.
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-3737-4531-b066-656433663432/dsc_0594-12-08-2020.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-6132-4565-b835-313638373639/dsc_0750-12-08-2020.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3061-6466-4637-b535-613862336463/dsc_0842-12-08-2020.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3237-3130-4231-a463-616161313633/dsc_0776-12-08-2020.jpg)