НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Благоустрій, спорт і благодійність. Катерина Середенко поінформувала виборців про депутатську роботу у 2021 році

Депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Катерина Середенко відзвітувала перед виборцями за роботу, проведену у 2021 року.


Протягом року Катерина Середенко брала участь у багатьох благодійних проєктах, у тому числі спортивної спрямованості. Зокрема, за її сприяння новий спортивний інвентар отримали хокейні команди з селищ Буди (Харківський район) і Близнюки (Лозівський район). Також проведено перший міжнародний турнір з водного поло серед юнаків «Олімпійські надії 2021».


Депутатка відвідала Шевченківський дитячий будинок-інтернат та обласну клінічну психіатричну лікарню № 3, куди передала подарунки для маленьких вихованців і пацієнтів та необхідні побутові засоби.


Окрім того, Катерина Середенко активно працювала із ветеранською організацією Шевченківського району Харкова та займалася допомогою одиноким матерям, які опинилися у складних життєвих обставинах.


500 тис. грн., передбачених на виконання наказів виборців, депутатка направила на ремонт вхідних груп багатоквартирних будинків у Шевченківському районі.


«Цього року планую продовжити роботу з незахищеними верствами населення. Я також відкрита для звернень і пропозицій від населення. Намагаюся допомогти у вирішенні проблем, які люди озвучують у своїх зверненнях, чи-то з благоустрою, чи з надання матеріальної допомоги. Так, минулого року після таких звернень було відремонтовано кілька внутрішньоквартальних доріг. Цьогоріч на прохання мешканців буде встановлено новий спортмайданчик по вул. Архітекторів, 34», - розповіла Катерина Середенко.