НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Минулого року Харків перевиконав план з доходів міського бюджету

За 2021 рік до бюджету Харківської міської територіальної громади надійшло 17 310,5 млн грн, з них власні доходи склали 14 504,2 млн грн, а трансферти з державного та обласного бюджетів – 2 806,3 млн грн. Річні планові показники щодо доходів міського бюджету виконано на 100,6%, у тому числі за власними доходами – на 101,1%. Про це 17 лютого на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів повідомила заступниця міського голови – директор Департаменту бюджету та фінансів Харківської міської ради Тетяна Таукешева.

«Це дуже важливо для територіальної громади, оскільки вкладено додаткові кошти для реалізації тих проєктів та програм, які ініціював міський голова Ігор Терехов та які підтримали харків'яни», - наголосив голова постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів Олександр Новак.

Він також зазначив, що надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб, а також плати за нерухоме майно минулого року зросли в 1,2-1,4 рази порівняно з 2020 роком.
Депутати також заслухали керівництво Департаменту економіки та комунального майна та Департаменту підприємництва та споживчого ринку.

Зокрема, зазначалося, що за підсумками 2021 року два харківських Центри надання адміністративних послуг визнано найкращими в Україні. Крім того, у Харкові запрацювала гаряча лінія для підприємців.

Серед пріоритетів на поточний рік названо збільшення надходжень до бюджету міста, а також фінансування програм, що стосуються розвитку та підтримки підприємців.

«Ми продовжуємо працювати за умов карантинних обмежень, на жаль. Тому міські програми мають працювати та підтримувати бізнес нашого міста», - заявив Олександр Новак.