НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Зміцнення міжнародних зв'язків та підтримка українців - Людмила Немикіна про важливість закордонних відряджень

Сьогодні геополітична стабільність є ключовою складовою нашої національної безпеки. Тож закордонні відрядження депутатів стають важливим інструментом у зміцненні міжнародних зв'язків та залученні допомоги Україні під час війни. Як розповіла депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Людмила Немикіна, візити на місце подій дозволяють приймати участь у різноманітних форумах і переговорах, визначити кращий спосіб взаємодії для захисту інтересів країни. У 2023 році вона відвідала місто Мюнхен (Німеччина).

За словами Людмили Немикіної, службове відрядження сформувало єдину позицію стосовно важливих питань, таких як міжнародне партнерство й підтримка країни, гуманітарна допомога тощо.

«Взяла учать у міжнародному форумі публічного приватного партнерства «Кризис-менеджмент урядування». На заході були присутні представники бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці. Ми побачили чимало цікавих проєктів, ознайомились з досвідом відомих компаній», - розповіла Людмила Немикіна

Крім того, в Технічному університеті Мюнхена вона зустрілась з професором кафедри відновлювальних і стійких енергетичних систем Томасом Хамакером.

«Ця зустріч за участі Ігоря Гірки, професора Каразінського університету, стала вкрай важливою для нас. Адже німецькі партнери допомагають Україні з розробкою стратегії відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала внаслідок масованих обстрілів з боку рф», - зауважила депутат.

А для українців, які знайшли притулок у Німеччині, Людмила Немикіна провела кілька консультацій з різних питань. Говорили про медичне забезпечення, оформлення документів, державну програму «єВідновлення», роботу шкіл.

Закордонне відрядження депутата допомогло залучити гуманітарну допомогу місту Ізюму, який пережив окупацію. Зокрема, місцевий готельний бізнес передав до Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері рушники, постільну білизну й халати.

«Відрядження надають можливість ефективного лобіювання наших інтересів на міжнародному рівні. Вони активно сприятимуть укладанню міжнародних угод, залученню допомоги та виявленню солідарності з дружніми країнами. Окрім цього, за кордоном ми можемо зустрічатися з нашими співвітчизниками, спілкуватися, демонструючи нашу єдність», - сказала Людмила Немикіна.