НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Подарунки до Різдва: на фронт спрямовано чергову партію смаколиків та корисних речей

У світлий час Різдва, коли ми обмінюємося подарунками та виражаємо любов одне до одного, ми також маємо пам’ятати про тих, хто віддає життя за нашу безпеку. Українські воїни, які стоять на передовій, заслуговують на нашу повагу, підтримку та визнання, особливо у цей час року. Як розповіла депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник, Різдво нагадує нам про важливість співчуття, доброти та взаємопідтримки. А наша допомога військовим - це не лише обов'язок, але й моральна відповідальність.

Днями за ініціативи Тетяни Цибульник спеціально до Різдва воїнам 92-ої окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка та 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» передали духмяну випічку (це понад 5 тис. пиріжків), мед, теплі ковдри, зимові рукавиці, спальники, засоби гігієни тощо.

«До привітань військових долучилися і діти району, які передали виготовлені власноруч розпалювачі для обігріву, теплі шкарпетки, солодощі. Віримо в ЗСУ! Разом прямуємо до нашої Перемоги!» - зазначила депутат.
Нагадаємо, депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» і голова Адміністрації Новобаварського району Тетяна Цибульник отримала подяку від 1-го стрілецького батальйону військової частини А1302 93 ОМБр «Холодний Яр».

«Високо цінуємо ваш внесок, що допомагає зміцнити військовий потенціал Збройних сил України та наближає нас до Перемоги!» - йдеться у подяці за підписом підполковника Володимира Шипки.