НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Харківщині планують заснувати спартакіаду для школярів «Майбутній олімпієць»

Таку ініціативу заступниці голови обласної ради Валерії Мураєвої підтримали учасники загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

За словами Валерії Мураєвої, спартакіада ​​– спільний проєкт Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації.

«З 2015 року в області не проводиться таких заходів. Водночас нам дуже потрібно, щоб у всіх громадах Харківщини у дітей було насичене спортом та позитивними емоціями життя, так само, як і у дітей у Харкові. Дуже важливо, що глави територіальних громад не просто проголосували «за» створення спартакіади, а й підтримали ідею про наповнення призового фонду, який згодом буде спрямований на розвиток спорту в громадах-переможцях. На мій погляд, це чудовий стимул для спортсменів-початківців - не лише поборотися за медаль, а й отримати матеріальне підтвердження свого успіху – майданчик, інвентар тощо», – зазначила Валерія Мураєва.

На даний момент ухвалено рішення про проведення змагань з баскетболу, волейболу та міні-футболу, у яких візьмуть участь учні 7-8 класів. Спартакіада ​​буде проводитись у три етапи: громади, райони, область.

«Під час проведення спартакіади ми обов'язково враховуватимемо досвід Харкова, де з 2014 року існують шкільні ліги. Вони постійно розвиваються, у сезоні 2021/2022 плануються змагання вже з 13 видів спорту. Шкільні ліги мають свої електронні майданчики. Масштабувати успішний досвід Харкова на область – це частина нашої передвиборчої програми, яку ми крок за кроком втілюємо у життя», - наголосила Валерія Мураєва.