НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Пріоритетами у депутатській роботі на 2022 рік залишаються благоустрій, ремонт доріг і житлового фонду. Габріел Михайлов

Протягом 2021 року депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Габріел Михайлов провів 18 прийомів громадян та 21 виїзну зустріч з харків’янами. За рік на його ім’я надійшло 102 звернення, які були направлені для вирішення до профільних структур міського й обласного підпорядкування.

«Завжди намагаюся уважно поставитися до кожного, зрозуміти, чим можу допомогти. Приємно, коли є зворотній зв’язок. Люди нерідко пишуть до приймальні, дякують за своєчасне та якісне вирішення питань», - розповів депутат.

Окрім того, Габріел Михайлов займається організацією різноманітних форумів і семінарів, а також є ініціатором щорічної травневої виставки, присвяченої історії Харкова у роки Другої світової війни.

Так, минулого року в експозиції в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького було представлено близько 300 фотографій. Харків'яни і гості міста побачили унікальні кадри, що не демонструвалися раніше. Всі знімки відображають історію міста та країни в різні періоди: це і окупація, і відновлення з руїн у післявоєнний період.

«Щороку фотоколекція поповнюється, оновлюються архіви. Всі фотографії зібрані завдяки величезній праці та співпраці з Бундесархівом (Федеральним архівом Німеччини), ми знаходимо їх у вітчизняних та американських архівах, також є кадри з приватних колекцій, куплені на різних аукціонах», - зазначив Габріел Михайлов.

Говорячи про план роботи на 2022 рік, він наголосив, шо пріоритетними у його депутатській діяльності залишаються питання благоустрою, ремонту доріг і житлового фонду.