НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська: Ми - сильні, бо ми разом!

Сьогодні місто Харків демонструє свою рішучість у протистоянні повномасштабній війні. Місто живе, попри постійній тривоги, ракетні удари і атаки «шахедів». Наслідки обстрілів з боку рф харків’ян усувають разом, допомагаючи та підтримуючи одне одного.

Так, після ворожої атаки «шахедами» 23 березня в Основ'янському районі міста Харкова зазнали пошкоджень об'єкти житлового фонду, зокрема, багатоповерхівки і приватні будинки. Як повідомила депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Ганна Головчанська, через атаку 79 сімей потребували вчасної психологічної, гуманітарної та матеріальної допомоги.

«Спільними зусиллями волонтерів, комунальників та міської і районної влад за досить короткий час вдалося налагодити побут та забезпечити найнеобхіднішим ці родини», - розповіла Ганна Головчанська.

За її сприяння цими вихідними 105 мешканців постраждалих будинків Основ'янського району отримали продуктові набори від благодійної організації «Фенікс».

«Ми - сильні, бо ми разом!» - сказала депутат.
Нагадаємо, вночі 23 березня Основ’янський район російська армія атакувала «шахедами». За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, в результаті атаки постраждав поліцейський, працівник ДСНС і дві цивільні особи. Також були пошкоджені приватні будинки та комунальна установа.
Новини з районів Харкова