НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спеціальні маршрути та екскурсії: Ігор Терехов розповів, як зоопарк зустріне перших гостей

Відкриття оновленого Харківського зоопарку - одна з найбільш очікуваних подій у святковій програмі до Дня міста.

У бесіді з журналістами керівник міста Ігор Терехов розповів про те, як буде організований перший робочий день міського зоосаду.

«До відкриття зоопарку ми готуємося дуже серйозно. Незважаючи на те, що запрошено величезну кількість гостей, у зоопарку не буде стовпотворіння. Все докладно прорахували: режим роботи, чисельність людей, пропускну здатність з урахуванням того, що тваринам треба теж відпочивати. Для всіх груп відвідувачів проклали спеціальні маршрути, які не перетинаються. У перші дні після відкриття для комфорту гостей до роботи вирішили залучити волонтерів», - розповів керівник Харкова.

За словами Ігоря Терехова, 1 вересня зоопарк також очікує першокласників разом з батьками.

«Ми хочемо зробити сюрприз, щоб першокласники одними з перших побачили зоопарк. Я нагадую, що для харків'ян екскурсії будуть безкоштовними», -зазначив він.

Ігор Терехов переконаний, що оновлений міський зоосад стане прикрасою Харкова: «Ми довго і важко до цього йшли, багато роботи було зроблено. Хтось не вірив, що ми зможемо втілити в життя такий проєкт. Але сьогодні Харківський зоопарк - це родзинка всієї України. Таких зоопарків як харківський в Україні немає. Я впевнений, що наш зоопарк буде і кращим зоопарком Європи».