НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У міській раді працюватиме депутатська група «За гендерну рівність»

У міській фракції «Блоку Кернеса - Успішний Харків» працюватиме депутатська група «За гендерну рівність». Керівником групи обрано депутата Світлану Кіриченко.

«Харків приєднався до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, розробленої Радою європейських муніципалітетів і регіонів у 2004 році. У місті функціонує Комплексна програма реалізації гендерної та сімейної політики на 2018-2021 роки. Основні цілі роботи нашої депутатської групи – забезпечення рівних прав і можливостей для різних соціальних груп населення, удосконалення законів з метою подолання наявних гендерних проблем, поштовх до розвитку гендерно чутливої політики здійснення моніторингу досягнення політичних цілей і заяв щодо гендерної рівності тощо. Ми працюватимемо як з профільними департаментами й організаціями, так і з населенням. Тут можна сказати про такі напрями, як запобігання домашньому насильству, підтримка інституту сім’ї, допомога родинам та особам, які опинилися у скрутних обставинах, та ще багато чого», - зазначила Світлана Кіриченко.

За її словами, депутати, що увійшли до групи, займатимуться також удосконаленням нормативно-правової бази реалізації гендерної та сімейної політики, розширенням зв’язків з європейськими та міжнародними організаціями.

Наразі до групи «За гендерну рівність» увійшли 13 депутатів від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», серед яких Вікторія Китайгородська, Нелі Казанжиєва, Валентина Бондар, Ганна Головчанська, Габріел Михайлов, Андрій Руденко, Володимир Тупіцин, Олександр Лобановський.